727 63 11 63    biuro@blach-plast.pl
 
HOME OFERTA      NOWOŚCI      KONTAKT      ZAMÓWIENIE      WSPÓŁPRACA


Blacha dachówkowa
Blachy trapezowe
Panele dachowe i elewacyjne
Akcesoria dachowe
Obróbki blacharskie
Blachy z posypką
Parapety

Najlepsze firmy dekarskie na rynku.

zapytaj

 
 

DR!PSTOPDR!PSTOP jest ekonomicznym rozwiązaniem problemów kondensacji pary wewnątrz budynków z nieizolowanym dachem. Jest to samoprzylepna membrana przyklejona do spodniej strony blachy. DR!PSTOP może być stosowany w praktycznie jakimkolwiek środowisku (struktura), w którym skraplanie jest problemem.

Gdy temperatura i warunki wilgoci osiągają punkt rosy, wilgoć kondensuje od spodu niezaizolowanego metalowego dachu. W przypadku obfitego skraplania powstają krople wody, które spadając uszkadzają materiały znajdujące się poniżej. Tradycyjna metoda uporania się ze skraplaniem polega na próbie izolacji dachu w taki sposób, aby temperatura na panelu nigdy nie dochodziła do punktu rosy. Panel dachu z DR!PSTOP jest sposobem na zatrzymaniu wilgoci w specjalnie zaprojektowanych kieszeniach utworzonych w membranie. DR!PSTOP utrzymuje wilgoć do czasu, gdy wilgotność będzie ponownie pod punktem rosy i uwalnia wilgoć do powietrza w postaci normalnej pary wodnej.

Zalety dla użytkowników są następujące:

  •  już więcej nie będzie kapać z dachu.
  • wytrzymałość (w odróżnieniu od standardowej izolacji i barier pary DR!PSTOP nie jest wrażliwy na rozrywanie, nie ulega degradacji)
  • łatwy do czyszczenia (wężem albo myjką ciśnieniową)


 
Zapytaj o wycenę

727 63 11 63   
biuro@blach-plast.pl
 
Copyright Blach-Plast.pl