727 63 11 63    biuro@blach-plast.pl
 
HOME OFERTA      NOWOŚCI      KONTAKT      ZAMÓWIENIE      WSPÓŁPRACA


Blacha dachówkowa
Blachy trapezowe
Panele dachowe i elewacyjne
Akcesoria dachowe
Obróbki blacharskie
Blachy z posypką
Parapety

Najlepsze firmy dekarskie na rynku.

zapytaj

 

Akcesoria dachowe

GAMRAT Spółka Akcyjna jest producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej. Ponad 75 letnia działalność nauczyła nas, że nie wystarczy być – należy przede wszystkim daleko patrzeć i wysoko mierzyć. Stawiając sobie za nadrzędny cel ciągłe doskonalenie, w maju 2011 zakończyliśmy okres prywatyzacyjny firmy, otwierający przed nami nowe perspektywy. Niegdyś Spółka Skarbu Państwa, dziś firma prywatna, której większościowym udziałowcem są Zakłady „LENTEX” SA z Lublińca - największy producent wykładzin podłogowych w Polsce – wspólnymi siłami dążymy do umocnienia pozycji GAMRAT SA na rynku i pozyskania nowych, strategicznych partnerów handlowych.

Firma FAKRO to polska prywatna firma rodzinna. Powstała w 1991 roku, dzisiaj jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm, jak również najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych na świecie.

FAKRO jest producentem szerokiej gamy wyrobów, które umożliwiają komfortowe zamieszkiwanie na poddaszu. Należą do nich:

  • Okna dachowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania: okna obrotowe, okna uchylno-obrotowe, okna kolankowe, wyłazy dachowe, świetliki dachowe.
  • Akcesoria do okien: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, siłowniki, układy zdalnego sterowania, systemy oddymiania.
  • FAKRO to również znaczący światowy producent składanych schodów strychowych, oferujący całą paletę produktów do wszystkich możliwych zastosowań.

Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek Spółka Jawna - Malewo jest największą prywatną firmą w swojej branży i należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.

Firma Kaczmarek oferuje nowy, kompletny system rynnowy składający się z rynien o przekroju półokrągłym 125mm, 100mm oraz uchwytów. Wszystkie elementy sytemu rynnowego „Karolina” produkowane są w kolorze brązowym i grafitowym. Poszczególne elementy sytemu łączone są na uszczelki gwarantujące szczelność. Wywinięcie profilu rynny podnosi jej wytrzymałość i sztywność.

Nowoczesne technologie oraz wysoka jakość wyrobów powodują, iż są one lekkie odporne na warunki klimatyczne, proste w montażu, elastyczne i funkcjonalne. Wysoka jakość gwarantuje długowieczną żywotność blachy.

Od samego początku firma koncentruje uwagę na jakości produkowanych materiałów, dlatego też w firmie został wdrożony system zapewnienia jakości ISO 9001.

Galeco Sp. z o.o. jest jedną z firm działających w grupie biznesowej GALECO Rainwater Technology. Pod nazwą własną Galeco działa od 1996 roku.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej.

Charakterystyczną cechą produktów Galeco jest opatentowany w 2000 roku kształt rynny z wywinięciem jej brzegów do wewnątrz - zapobiega to przelewaniu się wody przy intensywnych opadach. Oferta Galeco to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoka jakość wykorzystywanych surowców i materiałów oraz atrakcyjna cena produktów. Ciągłe monitorowanie potrzeb klientów poprzez badania marketingowe oraz wychodzenie im naprzeciw ma na celu podniesienie poziomu satysfakcji nabywców. Wszystkie te działania wspierane są fachową i miłą obsługą klienta.

Jakość firmy potwierdza uzyskany w 2004 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001. 
Zapytaj o wycenę

727 63 11 63   
biuro@blach-plast.pl
 
Copyright Blach-Plast.pl